0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Turkey
Super Lig
Fatih Karagumruk
۱
۰
Kasimpasa SK
Finished
۱۷:۳۰
Istanbul Basaksehir FK
۳
۱
Trabzonspor
Finished
۲۰:۳۰
Sivasspor
۱
۱
Kayserispor
Finished
۱۷:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Pohang Steelers
۲
۱
Jeju United
Finished
۱۲:۳۰
Suwon City
۱
۳
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۱:۰۰
Germany
2. Bundesliga
Arminia Bielefeld
۱
۲
SV Wehen Wiesbaden
inprogress
۲۲:۱۵
Egypt
Premier League
Future FC
۱
۰
Enppi
inprogress
۲۲:۰۰
Pharco
-
-
Pyramids FC
Finished
۱۹:۳۰
El Dakhleya
-
-
Haras El Hodood
Finished
۱۹:۳۰
Armenia
Premier League
FC Urartu Banants Yerevan
۱
۰
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۸:۳۰
Alashkert
۱
۲
Pyunik Yerevan
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
Eredivisie
Almere City
۲
۰
FC Emmen
inprogress
۲۱:۳۰
World
Friendly Club Matches
Vissel Kobe
۰
۲
FC Barcelona
Finished
۱۴:۰۰
Vissel Kobe
-
-
FC Barcelona
Cancelled
۱۴:۰۰
Italy
Campionato Primavera
Torino U19
۰
۱
Fiorentina U19
inprogress
۲۱:۳۰
Algeria
Division 1
CS Constantine
-
-
RC Arba
Finished
۱۹:۰۰
ASO Chlef
-
-
NC Magra
Finished
۱۹:۰۰
JS Kabylie
-
-
MC Alger
Finished
۱۹:۰۰
El Bayadh
-
-
CR Belouizdad
Finished
۱۹:۰۰
Paradou AC
-
-
MC Oran
Finished
۱۹:۰۰
USM Khenchela
-
-
JS Saoura
Finished
۱۹:۰۰
AB Chelghoum Laid
-
-
ES Setif
Finished
۱۹:۰۰
Ecuador
Primera A
Deportivo Cuenca
۴
۰
Delfin
Finished
۰۳:۳۰
Tanzania
Premier League
Mbeya City
۳
۳
Young Africans
Finished
۱۶:۳۰
Simba SC
۰
۰
Polisi Tanzania FC
Finished
۱۸:۳۰
Singida BS FC
۲
۱
Ruvu Shooting
Finished
۱۶:۳۰
Namungo FC
۰
۱
Dodoma
Finished
۲۰:۳۰
Tanzania Prisons
۱
۰
KMC FC
Finished
۱۶:۳۰
Coastal Union
۰
۲
Azam FC
Finished
۱۶:۳۰
Ihefu FC
۳
۱
Geita Gold FC
Finished
۱۶:۳۰
Mtibwa Sugar
۳
۰
Kagera Sugar
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Copa Argentina
Talleres de Cordoba
۲
۰
Chacarita Juniors
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Racing de Cordoba
۰
۱
Quilmes Atletico Club
Finished
۰۳:۳۰
Atlanta
۱
۲
Brown de Adrogue
Finished
۰۰:۱۵
Vietnam
V-League
Sanna Khanh Hoa
۰
۰
The Cong Viettel FC
Finished
۱۳:۳۰
Song Lam Nghe An
۲
۱
Ho Chi Minh
Finished
۱۴:۳۰
Uruguay
Primera Division
Deportivo Maldonado
۱
۱
Centro Atletico Fenix
Finished
۰۰:۳۰
Montevideo City Torque
۱
۱
Defensor Sporting
Finished
۰۲:۴۵
Iceland
Urvalsdeild Women
Valur Reykjavik (W)
۰
۰
Thor Akureyri (W)
inprogress
۲۲:۴۵
Keflavik (W)
۰
۰
IBV Vestmannaeyjar (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Tindastoll/Hvot (W)
۰
۲
Throttur Reykjavik (W)
inprogress
۲۲:۴۵
FH Hafnarfjodour (W)
۱
۰
UMF Selfoss (W)
inprogress
۲۲:۴۵
Switzerland
Super League - Relegation
FC Stade Lausanne Ouchy
۲
۲
FC Sion Sitten
inprogress
۲۲:۰۰
Singapore
Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۳
۰
Geylang United FC
Finished
۱۵:۱۵
Young Lions
۳
۴
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۵:۱۵
Iceland
Cup
KR Reykjavik
-
-
Stjarnan
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
KA Akureyri
۲
۱
UMF Grindavik
Finished
۲۱:۰۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
Corinthians Paulista (W)
۴
۰
Flamengo RJ (W)
Finished
۰۲:۳۰
Cruzeiro (W)
۱
۱
Ferroviaria (W)
Finished
۰۱:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Club America (W)
۲
۱
Pachuca (W)
Finished
۰۵:۳۰
Sweden
Superettan
Helsingborgs IF
۲
۲
Jonkopings Sodra
Finished
۱۶:۳۰
Orgryte IS
۰
۱
Landskrona Bois
Finished
۱۶:۳۰
GIF Sundsvall
۰
۳
GAIS
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Meistriliiga
FC Kuressaare
۰
۰
FC Levadia Tallinn
Finished
۱۸:۳۰
JK Nomme Kalju
۱
۰
Parnu JK Vaprus
Finished
۲۰:۳۰
Australia
FFA Cup
Cockburn City
۱
۰
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۴:۳۰
Mt Druitt Town Rangers
۳
۰
Bulls FC Academy
Finished
۱۲:۴۵
Fremantle City FC
۲
۳
Inglewood United
Finished
۱۵:۰۰
Heidelberg United
۳
۲
St Albans Saints
Finished
۱۳:۰۰
Goulburn Valley Suns
۲
۰
Hume City
Finished
۱۳:۰۰
Colombia
Liga Femenina
America de Cali (W)
۴
۱
La Equidad (W)
Finished
۰۴:۰۰
Independiente Santa Fe (W)
۷
۱
Cortulua (W)
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Nacional Medellin (W)
۳
۱
Independiente Medellin (W)
Finished
۰۳:۳۰
Deportivo Pereira (W)
۲
۱
Asociacion Deportivo Cali (W)
Finished
۰۴:۰۰
China
League 2
Hubei Istar F.C.
۱
۱
Nantong Haimen Codion
Finished
۱۲:۰۰
Qingdao Red Lions
۲
۱
Beijing Institute of Technology FC
Finished
۱۱:۳۰
Shangyu Pterosaur
۴
۲
Hunan Xiangtao
Finished
۱۱:۳۰
Peru
Segunda Division
Alianza Universidad
۰
۳
Comerciantes Unidos
Finished
۰۴:۳۰
FC Carlos Stein
۳
۳
Ayacucho FC
inprogress
۲۱:۳۰
Tunisia
Ligue 1
US Tataouine
-
-
Club Africain
Finished
۱۹:۰۰
Bulgaria
A PFG
PFC Slavia Sofia
۲
۰
PFC Lokomotiv Sofia
Finished
۲۰:۰۰
PFC Botev Plovdiv 1912
۰
۳
Arda Kardzhali
Finished
۲۰:۰۰
Brazil
Serie D
Trem AP
۱
۱
Princesa Solimoes
Finished
۰۲:۳۰
World
Maurice Revello Tournament
Qatar U23
۰
۰
Australia U23
Finished
۱۵:۳۰
Uruguay
Reserve League
Atletico Fenix Montevideo Reserves
۱
۱
Montevideo City Torque Reserve
inprogress
۲۱:۳۰
La Luz Reserves
۰
۰
CA Penarol Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Nacional de Montevideo Reserves
۲
۱
Cerro Largo Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Maldonado Reserves
۱
۱
Racing Club de Montevideo Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Boston River Reserves
۱
۰
Cerrito Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Republic of Korea
WK-League
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۱
۰
Boeun Sangmu (W)
Finished
۰۸:۳۰
Gyeongju H&N Power (W)
۱
۰
Suwon (W)
Finished
۰۸:۳۰
Sejong Sportstoto (W)
۱
۱
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
Finished
۰۸:۳۰
Seoul City (W)
۲
۲
Changnyeong FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Sweden
Svenska Cupen Women
Hammarby IF DFF (W)
۳
۰
BK Hacken (W)
Finished
۱۶:۳۰
United States
NWSL
Angel City FC (W)
۱
۲
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۵:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Tacoma Defiance
۰
۲
St Louis City II
Finished
۰۴:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Hudiksvalls Forenade
۱
۲
Enskede IK
Finished
۱۵:۳۰
Poland
1. Division
Termalica BB Nieciecza
۱
۰
Stal Rzeszow
inprogress
۲۲:۳۰
TS Wisla Krakow
-
-
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
U21 Allsvenskan Vastra
Utsiktens BK U21
۲
۲
Elfsborg U21
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Paulista Women
Taubate (W)
۰
۳
Sao Paulo (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Australia
FFSA Federation Cup Reserves
Adelaide United Reserves
۳
۱
Adelaide Comets Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Adelaide Olympic FC Reserves
۰
۴
Modbury Jets Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Telavi
۰
۰
FC Gagra
Finished
۱۸:۳۰
FC Shuqura Kobuleti
۲
۲
FC Samgurali Tskaltubo
Finished
۱۶:۳۰
Norway
Toppserien Women
Avaldsnes (W)
۱
۱
Valerenga (W)
Finished
۲۰:۳۰
SK Brann (W)
۰
۰
Stabaek IF (W)
Finished
۲۰:۳۵
Lillestrom LSK Kvinner (W)
۱
۲
Rosenborg BK (W)
Finished
۲۰:۳۰
Roa (W)
۱
۰
Lyn Fotball (W)
Finished
۲۰:۳۰
Arna-Bjørnar (W)
۱
۱
Asane Fotball (W)
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
San Martin de San Juan Reserves
۰
۰
Penarol de San Juan Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Jordan
Jordan Shield Cup
Al-Faisaly
۱
۰
Al Wehdat
Finished
۲۰:۳۰
Latvia
LMT Virsliga
Tukums 2000
۰
۰
FK Auda
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Serie C
Sao Bernardo FC
۱
۰
Figueirense FC
Finished
۰۲:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Excursionistas
۳
۰
Deportivo Liniers
Finished
۰۲:۳۰
Lithuania
A Lyga
Banga Gargzdai
۱
۰
FK Suduva Marijampole
Finished
۱۸:۳۰
FK Riteriai
۱
۱
FK Zalgiris Kaunas
Finished
۲۰:۳۰
Cambodia
Cup
Phnom Penh Galaxy
۱
۱
Preah Sihanouk Province
Finished
۱۲:۰۰
Kep Province
۰
۲
Kampot Province
Finished
۱۲:۰۰
Argentina
Liga Profesional Reserve
CA Atlanta Reserves
۲
۰
Defensores de Belgrano Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Club Sportivo Barracas Reserves
۲
۱
General Lamadrid Reserves
Finished
۱۶:۰۰
Yupanqui Reserves
۰
۰
Deportivo Laferrere Reserves
Finished
۱۸:۳۰
San Martin Burzaco Reserves
-
-
CSYD Liniers Reserves Liniers Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Excursionistas Reserves
-
-
El Porvenir Reserves
Finished
۱۹:۳۰
CA Atlas Reserves
۲
۳
Lujan Reserves
Finished
۲۰:۳۰
CA San Telmo Reserves
-
-
Ferro Carril Oeste Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
2 de Mayo
۲
۱
Sportivo San Lorenzo
Finished
۰۰:۳۰
Mongolia
Cup
Khangarid Klub
۱
۲
Ilch
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Serie A
Vasco da Gama RJ
۱
۴
Flamengo RJ
Finished
۰۲:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Fastav Zlin U19
۴
۱
Mlada Boleslav U19
Finished
۱۵:۳۰
World
Friendly International Matches U23
Lebanon U23
۰
۳
Syria U23
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Svenska Cupen
IFK Berga
۳
۰
Oskarshamns Aik
Finished
۱۶:۳۰
Katrineholm SK
۲
۱
IFK Haninge
Finished
۱۵:۳۰
Gambia
Division 2
Young Africans Banjul
-
-
BK Milan
Finished
۲۰:۰۰
TMT FA
۱
۰
Gambia Ports Authority
Finished
۲۰:۰۰
Latrikunda Utd
-
-
Jam City
Finished
۲۰:۰۰
Australia
Northern Territory Premier League
Darwin Olympic
۱
۸
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۴:۰۰
Iceland
U19 League
Breidablik/Augn/Smari U19
۱
۱
Throttur Reykjavik U19
inprogress
۲۲:۴۵
Nepal
Division 1
Three Star Club
۰
۰
Church Boys United
Finished
۱۲:۴۵
Nepal Police Club
۱
۱
Tribhuvan Army Club
Finished
۱۲:۴۵
Satdobato Youth Club
۱
۰
Jawalakhel Youth Club
Finished
۱۵:۴۵
Turkey
3. Lig Playoffs
Orduspor 1967
۰
۲
Karaman
Finished
۲۰:۳۰
Algeria
Youth League
MC El Bayadh U21
۲
۲
CR Belouizdad U21
Finished
۱۲:۳۰
Finland
Kolmonen
ToTe
-
-
MPS/Atletico Malmi
Finished
۱۹:۳۰
VPV Pallo-Veikot
-
-
Esse IK
Finished
۱۹:۳۰
Lithuania
II Lyga
Dainava II
۰
۰
FM Klaipedos
Finished
۱۸:۳۰
Fortuna Kaunas
-
-
Vilnius FK Zalgiris C
Finished
۱۹:۳۰
Kazakhstan
2. Division
Ulytau
۳
۲
SD Family
Finished
۱۲:۳۰
FK Atyrau Reserves
۱
۰
FK Maktaaral Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Taraz Reserves
۱
۱
Akas FC
Finished
۱۴:۳۰
FK Kaspyi Aktau Reserves
۰
۰
Akademiya Ontustyk Reserves
Finished
۱۵:۳۰
FK Kyzylzhar II
۳
۲
Okzhetpes II
Finished
۰۹:۳۰
Ile Saulet
۱
۳
Kaisar Kyzylorda Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Zhetisay
۰
۴
FC Ordabasy Shymkent Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Myanmar
National League 2
Golden Grit FC
۰
۴
Myanmar University
Finished
۱۲:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Resistencia SC Reserves
۰
۱
Guairena FC Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Bhutan
Premier League
Tensung FC
۴
۰
Phuentsholing
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Football Queensland Premier League
Caboolture
۰
۳
Logan Lightning
Finished
۱۴:۰۰
Czech Republic
MSFL
SK Kvitkovice
۰
۰
SC Znojmo
Finished
۱۸:۳۰
Asia
AFC Champions League Qualification
Bali United Pusam
۱
۱
PSM Makassar
Finished
۱۵:۰۰
Chile
Tercera Division
Chimbarongo FC
۰
۱
Comunal Cabrero
Finished
۰۲:۳۰
Myanmar
National League
Dagon Star United
۲
۳
Shan United FC
Finished
۱۲:۴۵
Australia
Queensland Premier League 1 U23
Caboolture FC U23
۲
۳
Logan Lightning U23
Finished
۱۲:۰۰
Peru
Reserve League
Deportivo Municipal Reserves
۳
۲
Alianza Atletico Reserves
inprogress
۲۳:۳۰
Asia
AFC Asian Cup U20 Women
Myanmar U20 (W)
۵
۰
Nepal U20 (W)
Finished
۱۵:۳۰
India
Meghalaya State League
Shillong Lajong FC
۲
۰
Riangdo YSCA
Finished
۱۳:۰۰
Cameroon
League Women
Louves Minproff (W)
۴
۱
Ngadeu (W)
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Small Cup
Saku Sporting
-
-
Paide Linnameeskond III
Finished
۱۹:۳۰
Northern Ireland
Northern Ireland Premier League Women
Derry City (W)
۰
۴
Glentoran Belfast United (W)
inprogress
۲۲:۱۵